متال رنگین پویش

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

اوقات شرعیحاضرین در سایت

ما 6 مهمان آنلاین داریم

Designed by

 


میخ پرچ به عنوان یکی از با اهمیت ترین اتصال دهنده ها در جهان شناخته شده و بیش از پیش بر اهمیت استفاده از آن افزوده می گردد. استفاده از میخ پرچ ، یکی از سریع ترین و آسان ترین روش های اتصال دو قطعه به یکدیگر بوده و در عین حال نسبت به سایر اتصال دهنده ها مقرون به صرفه تر است. علاوه بر آن استفاده از میخ پرچ عموما در مواردی است که امکان دسترسی فقط به یک طرف کار مقدور می باشد.

 


ميخ پرچ شامل دو بخش مي باشد :

  • بدنه ميخ
  • بدنه پرچ

 


مكانيزم ميخ پرچ :


میخ در بدنه پرچ قرار گرفته است . برای پرچ کردن ، آن قسمت از میخ که از قبل بریدگی داشته ( ناچ ) در داخل بدنه پرچ قرار گرفته و بقیه میخ خارج می گردد و بیرون کشیده شدن میخ از داخل بدنه پرچ باعث افزایش حجم پرچ شده و در نهایت منجر به اتصال کامل قطعات به یکدیگر می شود.


میخ پرچ آلومینیومی ، مسی و آهنی ( پرچ کور انتها باز به همراه میخ شکستنی و سرعدسی ) به قطرهای اسمی 3 ، 20/3 ، 4 و 5 میلیمتری توسط این شرکت تولیدمی شود و در آینده بسیار نزدیک نوع 6 میلیمتری آن نیز در خط تولید قرار خواهد گرفت.


این شرکت با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز و هم چنین تلاش در راستای ارتقای کیفیت محصولات خود در تولید پرچ ، پرچ از لوله آلومینیوم و پرچ ازمفتول آلومینیوم و هم چنین پرچ مسی و آهنی ، بخشی از نیاز بازار را به انواع مختلف میخ پرچ تامین می نماید.